PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607351}

Komisarz Rex

Il commissario Rex
7,1 591
ocen
7,1 10 1 591
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

Uważam go za jednego z lepszych opiekunów Rexa szkoda tylko, że tak krótko był. Podobno ostatni odcinek z nim kończy się normalnie zakończonym śledztwem i na koniec jest jakiś jubileusz bo w ostatniej scenie wszyscy na komisariacie piją szampana.
Podobno pierwszy odcinek z Terzanim ma tytuł pożegnanie więc może wyjaśni się w nim co stało się z Riverą.
Czytałam też gdzieś chyba na jakimś forum o serialu Rex, że podobno aktor co grał Riverę pokłócił się z producentami i dlatego tak szybko wyleciał, ale nie wiem czy to prawda czy jedynie plotka ale chyba coś musi w tym być bo gdy we Włoszech leciały sezony z Lorenzo to podobno oglądalność była słaba, a sezony z Riverą były bardzo popularne i tym bardziej dziwi, że tak szybko pozbyliby się postaci, która podnosi serialowi oglądalność.
Mam takie pytanie czy we Włoszech są już odcinki z Terzanim czy dopiero będą?

ocenił(a) serial na 9
justyna280

też uważam że sezon z Davide był najlepszym jak do tej pory, Bassi jak dla mnie przebił nawet Gedeona Burkharda. Był bardziej dymaniczny, lepiej walczył wręcz. Miał świetny kontakt z Rexem, był stanowczy a jednocześnie żartobliwy i troszczył się o Rexa,
Ja 16 sezonu nie zamierzam oglądać ten nowy właściciel Rexa ma być strasznym kobieciarzem, a serial ma zacząć przypominać romans,do bani z takim właścicielem ale czego się spodziewać po modelu?
Do dzisiaj się zastanawiam dlaczego oni zrezygnowali z Bassiego, nie wiem czy się pokłócił z produkcją, i o co? Jeśli tak to i tak powinni przymknąć na to oko skoro sezony z nim w Rosji biły rekordy oglądalności.
A odc z tym nowym jeszcze chyba nie miały premiery

Cherry21

Dlatego tym bardziej niezrozumiałe jest dla mnie to czemu zmieniają coś co jest dobre jeśli odcinki z Riverą biją rekordy popularności to chyba ostatnią rzeczą jest zmiana aktora. Ni chce się uprzedzać ale ten cały Terzani to na takiego playboya wygląda i wydaje mi się, że on równie szybko zniknie z serialu co się w nim pojawił.

justyna280

na razie z nim planują 2 sezony i dalej zobaczymy

justyna280

widze że czytasz forum na którym ja się dość angażuje wszystko to prawda powiem nawe tmoże to zbrzmi smiesznie ale dla mnie nawet komisarze z Polskiej wersji są lepsi od Fabriego a odc z Terazinim mają premiere na Rai 2 w lutym 2014 , A aktor grający Rivere zrezygnował bo twórcy chcieli zmienić format serialu na podobny jaki na początku był z Hoffmanem więcej romansów potem Hoffman się poprawił ale w 8 sezonie był tragiczny

ocenił(a) serial na 9
ghf

Myślałam że z tym pokłóceniem to prawda, z jednej strony dobrze że się nie zgodził bo nie wygląda na takiego któremu w głowie romanse, ale z drugiej strony żałuję że nie będzie już grał. Ciekawe czy wyjaśnią co się z nim stało

Cherry21

zobaczymy wcześniej 21 grudnia na Orf 2 Fil w którym Rex po smierci Rivery trafia do Austrri do jakiegoś podstarzałego policjanta po zdjęciach wygląda na gorszego gbura niż boski Lorenzo bo tak na niego mówią fanki

ocenił(a) serial na 9
ghf

Chyba one oczu nie mają, chociaż znam osoby które za nim piszczą, ten nowy jak dla mnie będzie niewypałem ciekawe jak z oglądalnością

Cherry21

Trzeba czekać na 1 odcinek z Terzanim bo podobno nosi tytuł pożegnanie to być może wyjaśnią co się stało mam nadzieję, że nie zrobią jak w niemieckiej wersji z Brandtnerem i Hoffmanem.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Mam nadzieję że to jakoś wyjaśnią tylko ciekawe jak ? Kolejna bomba, postrzelenie?

Cherry21

boje się że syndrom Alexa i Marco go dpadnie

ghf

Czytałam o tym filmie ale nie sądzę by to była jakaś kontynuacja pewnie po prostu osobny film z osobną fabułą bo niby Rexa znowu z Włoch do Austrii wysyłają a później nagle wraca z powrotem dziwne by to było dlatego obstawiam, że wszystko wyjaśni się w pierwszym odcinku z Terzanim.

justyna280

to jest pilot film wstep do seri z Terzanim i magrać ten sam pies co z Marco Akki

ghf

a to nie wiedział jeśli tak to dziwnie to rozegrali.

justyna280

no dziwnie to rozegrane a wiesz że Włosi przyjeli że Alex i Marc nie istnieli a Lorenzo dostał Rexa po Moserze zrobili to by nie naciągać wieku psa

ghf

Tu akurat jest jakaś logika bo gdyby przyjęli, że jeszcze byli Brandtner i Hoffman to ile Rex musiałby mieć lat. Ale co do zmiany Rivery na Terzaniego to tu akurat logiki brak.

justyna280

ale mimo wszystko zobaczył bym śmierć Brandtnera może małą namiastkę będziemy mieć w Komisarzu Alexie a Hoffman odc z jego śmiercią napisali ale nie wemitowali zginą zasłaniając Nikii własnym ciałem

ghf

Szkoda, że nie pokazali jeśli było zbyt brutalne to mogli dać to o godzinie po 22 albo jakoś ocenzurować co do Terzaniego to on pewnie też po 2 sezonach wyleci bo ten co go gra to nawet nie aktor a chyba model.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Dokładnie chociaż swoje fanki może mieć

Cherry21

Ale z tym filmem co ma poprzedzać sezon z Terzanim to już pojechali po całości już mogli sobie darować ponowne wysyłanie Rexa do Austrii, a ciekawe jak go z powrotem ściągną do Włoch chyba tylko tak, że uśmiercą jego opiekuna z Austrii.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Chyba tak zaszaleli po całości ale oni to niestety umieją tylko uśmiercać aktorów

Cherry21

Masz racje bo jakby nie patrzeć to Rex ma już 6 właściciela i chyba na tym się nie skończy, ja rozumiem, że zamysł jest taki iż to pies gra pierwsze skrzypce ale bez przesady.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

No właśnie ileż można ja rozumiem że właściciel nie może zostawić Rexa to co oni wyprawiają to już jest po prostu chore, skoro odc z Bassim miały wysoką oglądalność to po jakiego grzyba zmieniać format serialu w końcu Rex to serial kryminalny a nie Harleqiun

Cherry21

Dokładnie jeszcze zmiana kierunku i odświeżenie formuły serialu ma sens wtedy gdy wcześniejsza się nie sprawdzała ale w tej sytuacji kompletnie niezrozumiałe dlatego uważam, że widzowie mogą się wkurzyć zmianą komisarza i po prostu nie oglądać odcinków z Terzanim. Mieli naprawdę fajną postać to Włochom playboya się zachciało.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Producenci sami zgotowali sobie taki los, nie dosyć że pies zupełnie inny to jeszcze aktor jakiś laluś, na miejscu fanów serialu domagałabym się zmiany aktora, napisałabym petycje mam szkoda że już nic nie da się zrobić oby mieli bardzo słabą oglądalność, jedno jest pewne moim zdaniem po tak świetnej kreacji jaką stworzył Ettore Bassi grający Davida Riverę ten wymoczek w ogóle mu nie dorówna, i wątpię żeby w ogóle ktoś to zrobił. Bassi odwalił kawał dobrej roboty widać przyjaźń i oddanie między psem a właścicielem dla mnie najlepszy partner Rexa

Cherry21

Szkoda, że każdego komisarza muszą uśmiercić niby racja, że nie ma innej opcji by psa zostawił ale mimo w ten sposób zamyka się aktorowi drogę gdyby ewentualnie chciał wrócić.
Co do Rivery to mi się najbardziej podobała scena jak w pierwszym odcinku ścigał się z Rexem.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Mi też się ta scena podobała poza tym jak przyniósł mu mięsko, potem skok Rexa przez szybę, ich wspólne biegi, to jak zaopiekował się Rexem gdy dostał zastrzyk usypiający, jak bawił się z Rexem w zgadywankę gdzie jest piłeczka, Rex śpiący razem z Davide, kaczuszka Rita i wspólne lody oni w ogóle fajnie razem wyglądają

Cherry21

Ciekawe swoją drogą czemu chcieli zmienić koncepcje serialu czy mieli jakieś prośby ze strony widzów bo ja w dalszym ciągu nie rozumiem ich logiki przecież serial rozliczany jest na podstawie wyników oglądalności, a to się przekłada na to czy serial zostaje w ramówce czy nie więc jeśli producenci tego chcą są na dobrej drodze by serial spadł z ramówki przez ich głupie decyzje.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

My możemy sobie gdybać niestety to producenci decydują co będzie dalej, postąpili po prostu głupio i tyle sami będą sobie winni

Cherry21

Bo producenci to takie czarne charaktery a wiecie że Capparoni czyli Lorenzo ma chodowle psów a na ekranie nie było tego widać a nawet jeżeli ten odc ze śmiercią alexa był brutalny to natępny z odejściem Christina mogli wemitować ale też jest uważany za brutalny , może w tych odc kończyny latały i może wycofali choć odinki oba były w Orf

ocenił(a) serial na 9
ghf

Być może mimo wszystko powinni puścić w godzinach nocnych, Capparoni i hodowla psów dobre przecież on w serialu w ogóle nie miał podejścia do Rexa, wiecznie się tylko darł

Cherry21

przecież żona Caparoniego oskarżyła go o pobicie i miał sprawe w sądzie taki sam gbur i cham wydaje mi sie że Nasz Orlicz Brandtner i Davide najlepiej się biją pozostali troche gorzej lub słabo jak Marc

ocenił(a) serial na 9
ghf

Tego nie wiedziałam aż tak bardzo się nim nie interesowałam ale nie wiedziałam że z niego damski bokser, co do bicia masz rację Marc był fajtłapą a jeśli chodzi o bicie to już w ogóle nic nie mówię, Moserowi też walki wręcz nie wychodziły, Fabrri masakra, najlepiej wypadają Davide i Alex ,Orlicza też sobie nieźle radził w odc z lalkowym mordercą tylko że polskiego Rexa oglądam bardzo rzadko Rocky mnie denerwuje chociaż to nie jego wina że jest tak słabo wyszkolony

Cherry21

choć pare razy Rocky pokazał że coś umie np od zemsta , Krwistoczerwone róże czy zakazany owoc widać poprawe nawet jak tropi to fajnie to już wygląda lepiej a Orlicz w odc Niebezpieczne związki w Kasynie jest taka scena jak kładzie gości może się podobać jak daje im po mordach

ocenił(a) serial na 9
ghf

Być może tak jak napisałam oglądałam tylko kilka razy stwierdzając że nijak się to ma do oryginału do tego Wesołowski zwracając się do Alexa chłopie doprowadzał mnie do białej gorączki

Cherry21

a Orlicz mówi do psa kochany psiaku albo po prostu kochany lub czasem Bracie i mam wrażenie że odkąd jest Antek to pies jakby lepiej bawił się na planie z Wesołowskim to wyglądało tak jakby pies był zagubiony a teraz sam nakręca zabawne sytuacje mnie bardziej drażniło Brawo mistrzu Lorenzo niż Chłopie Bromskiego

ghf

Ktoś na forum o Rexie napisał właśnie, że dziś tv4 dało ostatni odcinek z Riverą. Oto cytat:
Nie rozumiem dzisiaj tv 4 dało ostatni odcinek z Riverą bo był ten jak wznoszą toast na urodzinach. Wczoraj był odcinek z przyjęciem i siostrzenicą Rivery a on miał nr 6 z 15 sezonie ciekaw czemu opuścili 4 odcinki

justyna280

Dzisiejszy odcinek faktycznie był ostatnim z serii, ale wynika to raczej z pomyłki pracowników TV 4. Pozostałe zostaną wyemitowane, o zwykłej porze. Przynajmniej tak przeczytałam na stronie stacji. Jutro ma być odcinek "Due uomini e un bebè". Z drugiej strony wg filmwebu , odcinek dzisiejszy był 7 w serii, ostatni zaś ma tytuł "Il Grigio" Zapraszam do zakładki odcinki.

telimena79

A gdzie to pisze jakbyś mogła linka podesłać byłabym wdzięczna

justyna280

ja na Rai 2 widziałem ten odc jako ostatni ja też pisze na tym forum i też jestem zaskoczony

ghf

tv 4 pewnie idzie kolejnością filmwebu

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Z tego co widać to idą kolejnością filmwebu sama byłam zaskoczona

Cherry21

Mam też pytanie czy wie ktoś jaka to jest piosenka gdy Davide ściga się z Rexem i gdy oni piją szampana na urodzinach Monterroso to tez w tle leci.

ocenił(a) serial na 9
justyna280

Angel on my shoulder wyślę ci link na priv :)

ocenił(a) serial na 9
Cherry21

Zostały jeszcze 3 odcinki a potem tv4 puści nowy sezon z Arcą

Cherry21

tym że puszczą ten 16 sezon to się nie spodziewałem

ocenił(a) serial na 9
ghf

zaskoczyli nas

justyna280

Mam pytanie odnośnie Rivery. Czy w serialu wyjaśniono coś więcej na temat jego przeszłości. Jedyne co o nim wiadomo to to, że jego rodzice nie żyją. Był samotny, nie miał nikogo. Aż w pewnym odcinku pojawiła się dziewczyna, która miała być jego siostrzenicą i mówiła do niego "wujku". I okazało się, że ponoć ma siostrę. A na koniec odcinka złapali się za ręce tak, że widzący to Gori zaczął mieć wątpliwości i zapytał Davide, czy rzeczywiście ona jest jego siostrzenicą. Czy wrócono do tego wątku? Jakoś to wyjaśniono?

christinearron

nie wyjaśniono jego smierci nie pokazali też o rodzinie wiemy że ma dziadka bo dzwoni do niego w 1 odc a Ten nowy Marco strasznie flegmatyczny

christinearron

To chyba była jego siostrzenica bo ona cały czas mówiła do niego per wujku, a Gori pytał się Davide czy jego siostra matka Lisy jest młodsza czy starsza od niego. Później już ta dziewczyna nie pojawiała się więc nie wiadomo do końca jak to naprawdę między nimi było i jakie relacje ich łączyły.

justyna280

Jeśli juz mieli jakoś sensownie zakończyć wątek Rivery to moim zdaniem powinni też zakończyć wątek Rexa. Ja miała bym taki pomysł, że Rivera ożenił się, rzucił pracę w policji i zabrał Rexa ze sobą.

A nowy partner Rexa jakoś do mnie nie trafia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones