PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 331
ocen
6,2 10 1 17331
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Jesli ktos jest zainteresowany tym filmem to ukaze sie on w Dzienniku jako wydanie specjalne 5 kwietnia ;)

Pistacia

ciekawe tylko w jakiej cenie.. 4,99zł juz na pewno nie, ale 5,99 tez cos malo za wydanie 2DVD..chociaz ta druga płytka DVD to pewnie będzie krótki materiał jak robili, biografie twórców i tyle..a reszta to relacje z pielgrzymek Papieża, jakies nagrania z nim, zwiastun i moze film dokumentalny..
no cóż..zobaczymy...

davemaster

Mnie te pytanie tez nurtuje...Musimy poczekac,chyba,ze jutro(badz w srode)wspomna o cenie,badz w telewizji na poczatku tygodnia:)

Pistacia

Juz wiadomo ile bedzie kosztowac: 6.99 :)

Pistacia

Z filmem Jan Paweł II dziennik ten ogłonopolski

miloszkordaczuk

Film w TVP 1:1 odcinek 6 kwietnia o 20.10. Kolejne 3 odcinki zostaną wyemitowane w kolejne 3 dni o 20.20.

ocenił(a) film na 1
Pistacia

3 odcinki???? To tylko w TVP potrafią 2 godzinny film puszczać w 3 wieczory....

A co do wydania Dziennikowego to jest to wydanie 1DVD

Pistacia

wydanie żałosne, jedna płyta a miały być dwie, w dodatku jest tylko dubbing, nie można wybrać oryginalnej wersji, nie ma tez napisów. jednym słowem do dupy, no i 7 pln jak za wydanie z codzienną gazetą to dużo, żałuję zakupu, no ale trudno sie mówi... co do filmu zastrzeżeń nie mam żadnych... tylko ten dubbing wszystko zepsuł

Leon_B_Fink

To moze dobrze,ze nie kupilam...Do kiosku szlam z zalozeniem kupna,jednak robiac zakupki skusilam sie na cos innego;)Dobrze,ze film ten bedzie w tv:P

Pistacia

to już ja chyba jednak dvd wole, w tv bedzie gorsza jakość, też dubbing i w dodatku w 4 odcinkach ... nie chciałoby mi się

Pistacia

Mnie film się nie podoba! Brak mu tego czegoś, 0 wzruszeń! I jeszcze beznadziejna kreacja Johna Voighta (za pierwszych lat pontyfikatu)! Jeszcze chyba odtwarzacz DVD mi się psuje <wrrrr> Jestem zły i rozczarowany wolę serie "Karola..."
To moja ocena, wszystkich którym film się podoba Pozdrawiam :)

boobi85

Szczerze:nie wiem czy bedzie mi sie chcialo obejrzec go w tv ;)Dubbing???-jak mozna dac dubbing do tego typu filmu...

Pistacia

w kinie tez byl dubbing

boobi85

moim zdaniem film lepszy niż "Karol...", i właśnie kreacja Jona Voighta mnie powaliła na kolana, przyznam że ku memu wielkiemu zdziwieniu, bo miałem spore obawy, jak sie okazuje zupełnie nieuzasadnione

ocenił(a) film na 1
boobi85

Popieram - ten film to jakby filmowy album z najważniejszymi momentami życia Karola Wojtyły. Niektóre sceny jakby żywcem ściągnięte z Karola, zero wzruszeń, zero emocji, bardzo nijaki film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones