PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 326
ocen
6,2 10 1 17326
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

bo nasz film o papieżu, z Adamczykiem w roli głównej jest o 100 razy lepszy... ciekawszy, bardziej wzruszający... i to dziwne takie było, że Polaka zagrał NIE Polak.

LadyCzikita

Po za niektórymi aktorami, nic więcej w 'Karo...' nie ma polskiego... (chodzi mi o produkcję). Polska nie potrafiła stworzyć filmu o papieżu Polaku.

ocenił(a) film na 5
Magoria

Aha... to ja o tym nie wiedziałam...
Ale aktorzy dali rade ;pp

LadyCzikita

Ten film z Adamczykiem nie jest polskiej produkcji.

ocenił(a) film na 5
LadyCzikita

No nie doczytałam dalej... myślałam, że polski ;P Ale i tak był lepszy ;>

ocenił(a) film na 8
LadyCzikita

No nie był lepszy, Voight dużo bardziej przypomina JP II i jest zdecydowanie lepszym aktorem niż Adamczyk, ponadto w wersji polsko-włoskiej jest słabe wykonanie, spora ilość makiet, aż oczy bolą.
Ten film jest zdecydowanie lepszy.

LadyCzikita

Oczywiście,że lepszy.Dla mnię lepszy od Karola jest tylko Ojciec Giovanni - Jan XXIII z całej tematyki filmów religijnych.Film Jan Paweł II to jakieś nie wiadomo co,nie wspominając już o filmie "Jan Paweł II:Nie lękajcie się".Jak można kakręcić coś takiego?Przykro mi było się dowiedzieć,że Thomas Kretshmann,czyli aktor który w tym filmie zagrał papieża jest ateistą.Po prostu chcieli na imieniu Jan Paweł II zarobić kase.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones