PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 330
ocen
6,2 10 1 17330
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Papiez był wielkim człowiekiem i polakiem, jest autorytetem dla wielu i nie tylko katolików i to nie bez powodu. jednak film niestety został słabo zrobiony, dlatego również słabo go oceniłem

ocenił(a) film na 2
minek93

Wzruszające wynurzenia... mające potwierdzać... podświadomie twoją moralną wyższość nad innymi... Nie chwalisz przecież religii niewyznawanej przez ciebie... Tu jest przeciwwaga dla tego żenującego powyższego panegiryczka, który z siebie... prawda... raczyłeś wydalić:

http://www.eioba.pl/a/3asx/jan-pawel-ii-nie-taki-swiety

użytkownik usunięty
minek93

oj zaślepiony jesteś jak większość polaków którzy chcą widzieć tylko ideał a prawda jest często inna jak dla mnie to nie był wcale wielki a chora propaganda kościoła na jego temat pokazuje naiwność polaków

ocenił(a) film na 5

Gdybym byl zaslepiony to pewnie inaczej bym ocenial ten film.
No i te forum nie słuzy dyskusją ideologicznym-Filmweb to portal na którym komentuje się i ocenia filmy

Następny psychoateista

użytkownik usunięty
HRA

Następny psychokatol.

Morda tam ateotrollu, bo ci rzyć przetrzepię.

użytkownik usunięty
HRA

Prawacy tylko wyzwiskami potrafią wojować hahaha żałosny jesteś i nie strasz nie strasz bo się zesrasz xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
HRA

I ty piszesz o kulturze co za hipokryta!

Trudno ,żebym dyskutował o kulturze z ateistycznym koczkodanem, no weż nie żartuj.

użytkownik usunięty
HRA

Idź ty baranie lepiej na paradę tej łysej hołoty z NOP albo na zakrystię do proboszcza.

Tak to jest , jak człowiek chce pomóc zapijaczonej małpie. Zamiast podziękować to menda zapchlona jeszcze zwyzywa.
Przymknij sie juz to ci dam banana.

użytkownik usunięty
HRA

Ale popisałeś się tą wypowiedzią haha ale co wymagać od takiego. Wymyśliłbyś coś lepszego. Idź na całość nie żałuj sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
HRA

Co pomysłów brak cóż bywa. Miłego dzionka życzę polaczku.

Wzajemnie małpeczko

ocenił(a) film na 1
HRA

Widzę że konserwy i lewaki kłócą się o to kto ma rację a prawda jest taka że wy zniszczyliście nasz kraj.

Marik1234

Po twych pięknych słowach wyczuwam , że pochodzisz ze "szlachetnego" bolszewickiego miotu.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 1
HRA

Nie jestem bolszewikiem bo oni pogłębili zapaść Polski w porównaniu z "bogatym" Zachodem. A prawactwa nie znoszę bo podlizuje się pod Kościół, który jako instytucja zebrał wiele pieniędzy, strasząc niebem i piekłem.

Marik1234

Typowy lewoskrętny lemming.
Nie zawracaj mi więcej rzyci, bo rozmowa z planktonem mnie nudzi.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 1
HRA

Nie jestem lemingiem, nie znoszę obrońców Zielonej Wyspy.

użytkownik usunięty

On to nawet nie jest katolem.

HRA SRA lol dziękuję :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones