PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 331
ocen
6,2 10 1 17331
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Dubbing :|

ocenił(a) film na 1

W trailerze, ktory zamiescil FilmWeb mamy próbkę dubbingu...
Dubbingowanie kreskówek [ale tylko tych dla dzieci] rozumiem, ale jak mozna zmieniac glosy w filmie aktorskim? Przeciez głos jest integralna czescia talentu aktorskiego [wyobrażacie sobie zdubbingowanego Oldmana?].

Rola Christophera Lee była jedynym powodem dla którego czekałem na ten film, a sposób w jaki podłożono polski głos to po prostu profanacja talentu tego aktora :|

Mam nadzieję, że kopie z napisami będą :/

ocenił(a) film na 10
Jackson

Niestety kopi z napisami raczej nie bedzie. Popieram cię w całej rozciągłości . Zwłaszcza ze widziałem ten film po angielsku (brałem tez udział w zdjęciach jako statysta) i Polski dubbing jest moim zdaniem nieporozumieniem.

Jackson

Masz całkowitą rację! Ja idę na ten film ze względu na Christophera Lee. Strasznie się cieszyłam, że usłyszę jego głos, a w kinie robi największe wrażenie! A tu nagle, raz na Stopklatce czytam, że będzie dubbung... :/ Myślałam, że komuś coś zaraz zrobię :/ Jestem naprawdę wkurzona. Wszystko ostatnio u nas dubbingują. Wiem, że do kina pójdą też dzieci i starsi, ale to jest dyskryminacja drugiej połowy widowni, która chce obejrzeć film w orginale i która nadąża z czytaniem napisów! Poza tym dla mnie dubbing w takim filmie jest po prostu śmieszny... A już w tv mówili, że w kinach będzie tylko z dubbingiem. Ja i tak pójdę, ale czuję, że będę się katować...

Lady_Agatha_Kuruvar

Hehe a co do Oldmana to przecież był dubbingowany w Potterze... Bleee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones