PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 331
ocen
6,2 10 1 17331
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Nie rozumiem dlaczego piszece, ze to robi się nudne itp. Uważam, że to wiele znaczy, że jest tylu reżyserów, którzy chcą uświetli życie Jana Pawła II. W każdym razie ja film polecam.

ocenił(a) film na 7
stefcia007

Plus świetne kreacje aktorskie. Jon Voight był świetny.

ocenił(a) film na 10
stefcia007

Plus należy się też Caremu Elwes, o nim wszyscy zapominają a to dobry aktor W Polsce calkiwicie niekojarzony (może przez karkołomne nazwisko) a zagrał tyle charakterystycznych ról.

ocenił(a) film na 7
stefcia007

Rzeczywiście zagrał świetnie MŁODEGO papieża. Ale potem, gdy musial grac 50-latka nie szło mu to najlepiej. Ale racja, był doskonale dobrany do tej roli.

ocenił(a) film na 10
stefcia007

Brałęm udział w powstawaniu tego filmu jako statysta (Cary Elwes nawet mi rękę podal hehe ;-) ) i rzeczywiście jak na faceta po czcierdziestce to paradoksalne ze granie mlodego Karola przychodzilo mu latwiej niż biskupa. Poza tym to bardzo mily człowiek , w każdym razie sprawiał takie świetne wrażenie w przeciwieństwie do polskich aktorów .

ocenił(a) film na 7
stefcia007

Łał, nieźle ;).

Według mnie ogólnie ta gówna obsada była bardzo dobra.

Masz zamir byc aktorem czy kim, czy pracujesz jako statysta?

ocenił(a) film na 10
stefcia007

he he nie nie :-) to bylo całkowicie przypadkowe i jednorazowe. Przeczytalem ogloszenie w gazecie, że potrzebują statystow na zolnierzy do filmu kręconego właśnie w krakowie , poszedłem na casting i zostałem wybrany na SS-mana i milicjanta :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones